Hlavní stránka Národníhoho muzea

SPOLEČNOST NÁRODNÍHO MUZEA


Historie
Členství
Úřední hodiny
Zprávy SNM
Kontakt • Stáhněte si nový seznam členských výhod SNM (.doc 39kB)
  a seznam objektů NM, kam mají členové SNM volný vstup (.doc 55kB)

 • Úřední hodiny Matice české se se od září 2010 konají v 1. patře nové budovy NM (v tzv. Prezidentském salonku), v bývalé budově Federálního shromáždění.

 • 15.1.2010 byla uvedena do provozu aktualizovaná stránka Společnosti Bedřicha Smetany (SBS). SBS je součástí SNM od roku 2006.

 • Do hlavního menu (nahoře, pod nadpisem) webových stránek Společnosti Národního muzea byla dne 27.3.2009 doplněna nová sekce - Zprávy SNM, kde naleznete "Zprávy Společnosti Národního muzea" za loňský rok a další uplynulá léta, včetně výročních zpráv o činnosti, jako dokumenty ke stažení.

 • Na stránky Matice české byla doplněna Přihláška za člena SNM (sekce Matice česká) v elektronické podobě, která by měla usnadnit a zjednodušit podávání členských přihlášek.

 • Společnost Národního muzea právě vydala knihu o dějinách této instituce. Autorem je vám všem dobře známý
  dr. K. Sklenář. Kniha v mnohém doplňuje jeho slavnou publikaci Obraz vlasti. Všichni platící členové Společnosti Národního muzea dostanou tuto knihu zdarma. Zaměstnanci Národního muzea, pokud nejsou členy SNM, mohou tuto knihu získat za 60,- Kč, ostatní za 90,- Kč.
  Pokud Vás nabídka oslovila, obracejte se na p. Muchku (pavel_muchka@nm.cz) nebo p. Burdovou (petra_burdova@nm.cz).


© Národní muzeum 2007-2011                                                                  Datum poslední aktualizace: 30.4.2009